TÜRKOĞLU'NDA BAŞKAN OKUMUŞ 3.LİG SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

17 Nisan’da başlayacak olan Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Türkoğlu Belediye Spor sezon açılışı ve basın tanıtımı toplantısını muhteşem bir organizasyon ve katılımla gerçekleştirdi.

Sezon açılışı ve tanıtım toplantısına Vali Yardımcısı İlçe Kaymakam Vekili Mahmut Hersanlıoğlu,Türkoğlu Belediyesi Başkanı ve Belediye spor onursal başkanı Osman Okumuş, İlçe Jandarma Komutanı Mete Pekmez, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ergün Önal ve Yönetim Kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Antrenörleri Dernek Başkanı Mesut Çanak ve Yönetim Kurulu üyeleri,Kamu Kurumları ile Belediyede görev yapan birim Müdürleri,Spor kulübünün teknik heyeti, futbolcuları ve Basın mensupları katıldı.

Sezon açılışı toplantısına katılan ve konuşma yapan Kahramanmaraş Vali Yardımcısı ve Kaymakam vekili Mahmut Hersanlıoğlu şunları söyledi "Bugün burada hedefi 3.lig olan takımımızın heyecanına ortak oluyoruz,sporu seven ve her zaman destek olan Belediye Başkanı Osman Okumuş'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,her zaman takımımızın yanındayız,bu duygularla başarılarla dolu, centilmence bir sezon diliyorum,hayırlı olsun"dedi.

Kahramanmaraş ve Türkoğlu ilçesinde görev yapan basın mensuplarının büyük ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı ve Belediye spor onursal başkanı Osman Okumuş şunları söyledi "Bugün burada bizim yaptığımız ve Türiyenin bir çok ilçesinde bulunmayan  Beyoğlu Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksimizde düzenlediğimiz sezon açılışı basın ve tanıtım toplantımızda, bölgesel amatör ligden profesyonel lige uzanan bu yolda büyük bir coşku ve heyecanla ilk
adımımızı atıyoruz.Belediyecilikte alt yapı ve üst yapı hizmetlerimizdeki başarılı çalışmalarımızı sosyal ve sportif belediyecilikle taçlandırıyoruz"diyen başkan Okumuş konuşmasını şöyle sürdürdü "Futbol takımımızı Türkoğlu’ndan Kahramanmaraş’a, Kahramanmaraş’tan da Türkiye’ye duyuracağız. İnşallah Ligin en renkli takımı Türkoğlu Belediye spor olacak.

Avasım okçuluk festivalinde nasıl başarılı olduysak,ilçemizin ve ilimizin adını nasıl tüm Türkiye'de ve 21 ülkede duyurdu isek inşallah futbolda da öyle başarılı olacağız.
2020-2021 futbol sezonumuz hayırlı uğurlu olsun"diyen Başkan Okumuş sözlerini "Toplantımıza katılım sağlayan,sayın valimiz ve Kaymakam vekilimize,ilçemiz protokolüne,ilimizdeki spor yöneticilerimize, kurum amirlerimize, halkımıza ve her zaman yanımızda olan tüm basın camiamıza teşekkür ediyorum"ifadeleri ile tamamladı.

Açılış programda konuşan Türkoğlu Belediyesi spor kulübü başkanı Doğan Polat "Türkoğlu Belediyesi spor kulübü olarak BAL Liginde misafiriz, hedefimiz Osman Okumuş başkanımızın desteği,teknik heyet ve futbolcularımızın gayreti ile 3.lig'tir"diyen
Polat konuşmasını protokole ve katılımcılara hoşgeldiniz diyerek tamamladı.

İmza töreninde konuşan ilimizin yetiştirdiği,mazisi başarılar ve şampiyonluklarla dolu başarılı teknik direktör Fethi Çokkeser ise şunları söyledi  "futbolu seven,iddialı ve her zaman inandığımız Osman Okumuş başkanımıza verdiğimiz söz üzerine buradayız,hedefimiz şampiyonluktur,biz çalışacağız ve emek vereceğiz,Allah mahçup etmesin"dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Osman Okumuş,Kulüp başkanı Doğan Polat,Teknik Direktör Fethi Çokkeser ve Kulüp yöneticisi Hüseyin Akkaya basın mensuplarının sorularını cevaplandırdılar,sonrasında ise imza töreni gerçekleştirildi.

Sahada futbolcuların çalışmalarını da izleyen protokol ve katılımcılar penaltı atışları yaptı.

Başkan Okumuş'un Penaltısını kurtaran takım kalecisi başkan'dan hediyeyi kazandı.

Katılımcılar ve basın mensupları başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileterek tören alanından ayrıldılar.

Bizde Türkoğlu Gündem Yayın Kurulu olarak Bölgesel Amatör Liglerde ilçemizi temsil eden Türkoğlu Belediye Spor'a Başarılar diliyor,sezonun hayırlı olmasınıtemenni ediyoruz.

www.turkoglugundem.com / HABER - SPOR