Kahramanmaraş Vali Yardımcısı ve Türkoğlu  Kaymakam vekili Hersanlıoğlu "Bu Hafta Dayılarımızı İhmal Etmeyelim"

Kahramanmaraş Vali Yardımcısı ve Kaymakam vekili Mahmut Hersanlıoğlu aile hassasiyeti temalı çalışmaları kapsamında bu hafta "Ailemiz Türkoğlu "projesi kapsamında dayılarımızın haftasıdır,onları ihmal etmeyelim çağrısında bulundu.

İlçemizde göreve başladığı günden bu tarafa yaptığı güzel çalışmaları ve kurumlar arası koordinasyonun sağlanması noktasındaki çalışmaları ile takdir toplayan Kaymakam Hersanlıoğlu sosyal medya üzerinden bütünleştirici, bilgilendirici ve uyarıcı yayınları ile de takdir toplamaya davet ediyor.

Vali yardımcısı ve Kaymakam vekili Hersanlıoğlu son olarak yaptığı videolu paylaşım da bu hafta dayı'lar haftası olduğunu ifade ettiği paylaşımında şunları söyledi "Muhterem Türkoğlu'lu hemşehrilerimiz " Ailemiz Türkoğlu " projemiz kapsamında ilçemizde bu hafta dayılarımızın haftasıdır,bu kapsamda dayılarımızı ziyaret edelim,hayatta değiller ise yengelerimizi,çocuklarını ziyaret ederek hatırlarını soralım,çünkü biz büyük bir aileyiz"dedi.

Bizde www.turkoglugundem.com yayın kurulu olarak hem " Ailemiz Türkoğlu " hemde "Sıla-i rahim " kapsamlı uygulama için sayın  Kaymakamımız Mahmut Hersanlıoğlu beyefendiye  samimi uygulamaları için çok teşekkür ediyoruz.

www.turkoglugundem.com / HABER  - YAŞAM