İL MÜDÜRÜ BOZ’DAN ASKF BAŞKANI KARAOĞLAN ve YÖNETİMİNE ZİYARET
 
Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz,büyük katılımla gerçekleştirilen genel kurulda ASKF Başkanı seçilen Ekrem Karaoğlan ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 
Geçtiğimiz günlerde büyük katılımla gerçekleştirilen olağan kongre ile Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanlığına seçilen Ekrem Karaoğlan ve Yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz beraberinde Şube Müdürü Mustafa Arguz’la birlikte Federasyon binasında ASKF başkanı Ekrem Karaoğlan’a ve yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
 
Ziyarette Gençlik ve Spor İl Müdürü Boz, Başkan Karaoğlan ve yönetim kuruluyla Kahramanmaraş’ta yapılabilecek spor faaliyetleri,alt yapı ve tesisleşme konularında istişarelerde ve fikir alışverişinde bulundular.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Boz, “Ekrem bey’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik,başkan beyle ve yönetim kurulu üyeleri ile Kahramanmaraş Sporunu kalkındırma adına yapılacak projeler ve faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunduk.göreve geldiğimiz günden bu tarafa her zaman yanımızda olan,samimi duruş ve katkılarına yürekten inandığım Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Kahramanmaraş’ta amatörlerimizin ve sporun kalkınması için işbirliği içerisinde çalışmalar yapacağız ,bu bağlamda mesai arkadaşlarımız olarak kabul ettiğimiz ASKF başkanımıza ve yönetimin kuruluna hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Müdür Bey’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum,kıymetli il müdürümüz ve şube Müdürümüzle çok faydalı görüşmeler gerçekleştirdik. İnşallah ileride Kahramanmaraş’ta sporun kalkınması için hep birlikte çalışacağız” dedi.

 ASKF Başkanı Ekrem Karaoğlan ile yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ve  son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret istişarelerin ve görüşmelerin devamlı olması temennisi ile sona erdi.

www.turkoglugundem.com/ HABER  - SPOR