GÜVENÇ TÜRKOĞLU'NDA TEŞKİLAT VE EĞİTİM SENDIKALARI İLE BULUŞTU

Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri komisyonu başkanı Celaleddin Güvenç Türkoğlu ilesinde Ak Parti ilçe teşkilatında vatandaşlarla buluştu,sonrasında ise eğitim sendikaları ile bir araya geldi.

Milletvekili Güvenç Türkoğlu ilçesindeki ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklama da şunları söyledi"Bugün Türkoğlu İlçemizdeyiz,AK Parti İlçe Başkanlığımız da,ilçe başkanımız Feyzettin Okumuş ve kıymetli hemşehrileri mizi ziyaret ederek teşkilat mensubu hemşehrilerimizle hemhal olduk"dedi.

Teşkilat ziyaretlerinin ardından ilçenin eğitimi,sorunları ve çözüm önerileri ile olarak Eğitim Bir-sen ve Türk Eğitim-sen yönetimleri ile de bir araya geldi.

Güvenç;Eğitim sendikaları ziyaretleri ile ilgili olarak ise şunları söyledi "Türkoğlu Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Hanifi Kalkan,Türkoğlu Eğitim Bir-Sen başkanı Ali Davarcı ve yönetimlerini ziyaret ederek ilçemizin eğitim öğretimi ve okullarımızın talepleri üzerine istişarelerde bulunduk,sendikalarımızın başkanlarına, yönetim kurullarına ve eğitimcilerimize nazik ev sahiplikleri ve eğitim-öğretimle ilgili görüşleri ve okullarımızla ilgili talepleri için teşekkür ediyoruz"dedi

www.turkoglugundem.com / HABER - EĞİTİM