EN GENÇ İL BAŞKANI "AV.AHMET ZOR "

Saadet Partisi Kahramanmaraş
İl Başkanlığına,Gençlik kolları başkanı  23 yaşındaki Av.Ahmet Zor getirildi.

SP'nin yeni il Başkanı Av.Ahmet Zor "Önceki dönem il başkanı Erkan Pınarbaşı’na yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederken,önceki dönem il başkanı Erkan Pınarbaşı 'da yeni İl Başkanı Av.Zor'a yeni görevinde başarılar diledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 'ndan il başkanı olarak görevlendirilmesini alarak ilk açıklamasını yapan İl Başkanı Av.Ahmet Zor şunları söyledi "Sayın Genel Başkanımıza ve Kahramanmaraş İl Teşkilatımıza beni Kahramanmaraş İl Başkanlığı görevine layık gördükleri için teşekkür ediyorum.

Genel başkanımız Kahramanmaraş’a 23 yaşında, Türkiye’nin en genç İl Başkanını atayarak gençliğimize verdiği önemi bir kez daha ortaya koymuştur.

Bugüne kadarki emeklerinden dolayı Erkan Pınarbaşı başkanımıza teşekkür ediyorum.

Bugünden itibaren tüm enerjimizle Kahramanmaraş’ımızın güzel yarınları için mücadele edeceğiz"dedi.

Saadet Partisi önceki dönem il başkanı ve gönül insanı Erkan Pınarbaşı 'da yeni il başkanı Av.Ahmet Zor'a hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiği açıklamasında şunları söyledi "Kıymetli hemşehrilerim ve teşkilat mensuplarımız.
3 yıldır sürdürdüğüm ulvi görevimi Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet Zor kardeşimize bugün itibariyle emaneti teslim ettim.

Görevim esnasında bana destek olan başta Genel Başkanımıza, Genel Merkezimize, Kahramanmaraş İl Teşkilatımıza, Milko Kuruluşlarımıza ve siz değerli Hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Ahmet Zor kardeşimize de bu şerefli görevinde başarılar diliyorum.

Rabbim yüz aklığı versiun. Bu görevin hem Kahramanmaraş’ımıza hem de İslam Alemine hayırlar getirmesini Cenab-I Allah’tan niyaz ederim"dedi.

Bizde Türkoğlu Gündem  yayın kurulu olarak il başkanı Av.Ahmet Zor'a ve ekibine hayırlı olsun ve başarı dileklerimizi iletiyoruz.

www.turkoglugundem.com / HABER - SİYASET