Başkan Okumuş'tan Karaoğlan ve Yönetimine Ziyaret

Türkoğlu Belediyesi Başkanı Osman Okumuş 'tan ASKF Başkanı Ekrem Karaoğlan ve Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Genel Kurulunda 187 delegenin 153'ünün katılımı ile başkan seçilen Ekrem Karaoğlan'a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Türkoğlu Belediyesi Başkanı,sporun ve sporcuların dostu Osman Okumuş Başkan Ekrem Karaoğlan ve Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve başarı dileklerini iletti.
 
Başkan Okumuş'un Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Mehmet Bağrıaçık toplantı salonunda gerçekleşen ziyaretine önceki dönem ASKF başkanı Ergün Önal, Başkan seçilen Ekrem Karaoğlan ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Baskan Okumuş şehrin değerlerine,sporuna ve sporcularına sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

"Bir şehrin tanıtımında takımlarının ve spor dallarının öneminin büyük olduğunu da ifade eden başkan Okumuş gençlere alt yapı hazırlanması bizlerin görevidir,17 yıldır biz Türkoğlu ilçemizde ve beldelelerinde dev eserler kazandırdık ve takımlarımızı yaşatıyoruz,bütün bunlar için sporu sevmek lazımdır"dedi.

Başkan Ekrem Karaoğlan ise Başkan Okumuş'a nazik ziyareti ve spora olan katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Gündeme,güncele ve spor'a dair son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından başkan Okumuş,Ekrem Karaoğlan 'a hediye takdiminde bulundu,ASKF'de uzun yıllar başkanlık yapan Ergün Önal 'a da hizmetleri için teşekkür ederek,yeni yaşamında başarılar ve mutluluklar diledi.

www.turkoglugundem.com / HABER - SPOR