Bizde sevdiklerimiz için,sevdiğimiz memleket için asla vazgeçemedik.

1996 yılında ilçemizde "Türkoğlu Yedi Ocak" gazetesi ile başlayan basın,yayın hayatımıza devam ettik,tabi buna uzun yıllar ülkemizin milli haber kurum ve kuruluşları TRT, ANADOLU AJANSI VE ilimizin tek televizyonu AKSU TV'yi de dahil edebiliriz.

Kendi yayın organlarımız Türkoğlu 7 Ocak,Türkoğlu Postası,Türkoğlu Gündem gibi medya kurumlarımız ve bu kurumlarımızda ilçemize hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu her zaman yaşama bahtiyarlığı içerisinde olduk.

Şimdi ise yine,yeniden,NERDE KALMIŞTIK diyerek yola Türkoğlugündem.com ile devam diyoruz.

Bu süreçte vizyonumuz her zamanki gibi metropol ilçe olma yolunda hızla ileryen "Adı gibi güzel TÜRKOĞLU" ilçemizin tanıtımı,adının duyurulması,sorunlarının dile getirilmesi,insan haklarına saygılı,hiçkimseye ve görüşe karşı önyargısız, tarafsız yayıncılık,basın meslek ilkelerine ve etik kurallarına uymak temel yayıncılık anlayışımız ve hareket noktamız olacaktır.

Burada Kaymakamlığız,Belediyemiz,kurumlarımız, kuruluşlarımız,sivil toplum kuruluşlarımız ve vatandaşlarımızla arasında köprü görevi göreceğiz ve devamlı istişare halinde olacağız.

İlçemizin haber sitesi olarak, ilçemizle ilgili yapılacak her hareket,hizmet,çalışma,faaliyet ve görevde, üstad Necip Fazıl Kısakürek'inde ifadesi ile "kim var dendiğinde biz varız,buradayız"diyeceğiz inşaallah.

Siz kıymetli hemşerilerimizin destek ve katkılarına inananarak çıktığımız bu yolda en büyük yardımcımız olacağına inandığımız yüce yaradanımız bizleri kendisine ve siz kıymetli hemşerilerimize mahçup etmesin.

Yine,yeniden sizlerle buluşmak çok güzel diyor ve uzun soluklu bir yola merhaba diyoruz,tabiki hoşgeldiniz diyorsunuz,bizde hoşbulduk,hoş haberlerde buluşuruz inşaallah diyoruz.

Sağlıkla kalın....

Abdurrahman Akbaba

GSM :0533 9603646

E-Mail :aakbaba046@gmail.com