İLÇEMİZDE TARIM DEĞERLENDİRME ve PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

Türkoğlu ilçemiz Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2020 Yılı değerlendirme ve 2021 yılı program toplantısı Türkoğlu Belediye Başkanlığı meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Kahramanmaş Vali Yardımcısı ve Türkoğlu Kamakam vekili Mahmut Hersanlıoğlu'nun başkanlığında, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ak Parti ilçe Başkanı Feyzettin Okumuş, Milliyetçi Hareket partisi ilçe Başkanı Cevdet Kuybu, Cumhuriyet Halk partisi ilçe Başkan yrd Bahri Ceyhan, DSİ Şube müdürü Akif Alkan, Ziraat odası Başkanı Mehmet Karaca, kurum müdürleri, Muhtarlar, kooperatif ve Birlik Başkanları Tarım kredi kooperatifi yetkilileri ile birlikte Üreticiler ve yetiştiriciler katıldı.

Toplantı İlçe Müdürü Hikmet Kaçar’ rın açılış konuşmasında ilçe müdürlüğü tarafından 2020 yılında ilçemiz çiftçilerine ve yetiştiricilerine yapılan hizmet,eğitim,desteklemeleri ve ödemeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

2021 yılında da hizmet ve eğitimlerin daha aktif olarak yürütülmesi ve projelerin artarak devam edeceğini çiftçilerin Üreticilerin gelir seviyelerinin yükseltilmesi için çalışmalar devam edeceğini belirtti.

Toplantı ilçe müdürümüz Hikmet Kaçar'ın konuyla ilgili sunumunu gerçekleştirmesinin ardından soru cevap bölümüyle sona erdi.

www.turkoglugundem.com / HABER - GÜNDEM