Öztunç ve CHP Heyeti Türkoğlu 'nda

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç beraberinde Kahramanmaraş il başkanı Esat Şengül ,il Başkan Yardımcıları ve parti yöneticileri ile birlikte Türkoğlu ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

ÖZTUNÇ CHP İLÇE TEŞKILATINDA

Ali Öztunç ve beraberindeki heyet ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatını ziyaret ederek parti yönetimi ve partililerle bir araya geldi.

Öztunç ve beraberindeki heyeti ilçe başkanı Fidan Akkaya Coşgan,yönetimi partililer karşıladı.

Yapılan konuşmaların ardından heyet teşkilattan ayrılarak ilçedeki ziyaretlerine devam etti.

ÖZTUNÇ MUHTARLAR DERNEĞİ'NDE

CHP Genel başkan yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç daha sonra ise heyetle birlikte Türkoğlu ilçesi Muhtarlar derneğine geçerek dernek yönetimi ve muhtarlarla bir araya geldi.

CHP Heyetini Muhtarlar dernek başkanı Hıdır ilyas Çiftçi ,başkan yardımcısı M.Kemal Soğuksu ve yönetim kurulu ve muhtarlar karşıladı.

Milletvekili Ali Öztunç,ziyarette muhtarların sorununu dinledi,Muhtarlar derneği başkanı Hıdır ilyas Çiftçi ve muhtarlara hayırlı olsun dileklerini iletti.

Muhtarlar dernek başkanı Hıdır ilyas Çiftçi'de ziyaretleri için Milletvekili Ali Öztunç,il başkanı Esat Şengül ve CHP heyetine teşekkür etti.

Milletvekili Ali Öztunç'un ziyaretine il başkanı Esat Şengül,il başkan yardımcıları Kenan Yılmaz,Ayşe Bulut ve bazı yönetim kurulu üyeleri katıldı

www.turkoglugundem.com/ HABER - SİYASET