Kaymakam Vekilimiz Hersanlıoğlu,Kadıoğlu Çiftliği'nde

Kaymakam vekilimiz Mahmut Hersanlıoğlu beraberinde Tarım ve Orman ilçe Müdürü Hikmet Kaçar ile birlikte Kadıoğlu mahallemizde incelemelerde bulundu.

Kadıoğluçifliği mahallemizi ziyaret eden Vali yardımcısı ve Türkoğlu Kaymakam vekili Mahmut Hersanlıoğlu ,Kadıoğluçitfliği mahallemizde yapımı devam eden Birleşmiş Milletler Uluslarası Göç Ajansı (UN-IOM) ile Türkoğlu İlçe Müdürlüğü arasında gerçekleştirilecek olan Yabancı Uyruklu ve Türk vatandaşlarının bir arada istihdamını sağlamak amacıyla Güneş Enerjisi Paneli Yardımıyla Sebze-Meyve Kurutma Paketleme tesisi inşaatını ziyaret ederek ilçe Müdürü Hikmet Kaçar 'dan bilgiler aldı.

İlçemiz Kaymakamı Hersanlıoğlu'na İlçe Müdürümüz Hikmet Kaçar ve Birleşmiş milletlerin (BM) Uluslararası Göç örgütü Kahramanmaraş Temsilcisi Gözde Uyan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kaymakamımız Hersanlıoğlu, Kadıoğluçiftliği mahallesi Tarımsal kalkınma kooperatif çalışmaları hakkında Başkan Bünyamin Gökburun ve muhtar Abdurrahman Tosun'dan da bilgiler aldı.

www.turkoglugundem.com / HABER - EKONOMİ