KAHRAMANMARAŞ EMNİYET MÜDÜRÜ CEBELOĞLU’NA MİYABB’TAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Medya İnternet Yayıncıları Basın Birliği Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’na Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Medya İnternet Yayıncıları Basın Birliği Genel Başkanı Ebru Sema Akkurt ve yönetim kurulu üyeleri Kahramanmaraş’a yeni atanan İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Miyabb yönetimi Cebeloğlu’nu ziyaretinde şehrin asayişi ve tanıtımı konusunda fikir alışverişinde bulundu.

 

 Miyabb yönetimi Kahramanmaraş il Emniyet Müdürü Salim Cebeoğlu’na Kahramanmaraş’a özgü hediyeler takdim etti.

 

Ayrıca Gazeteci-Yazar İlhan Gökalp Durmuş ve Abdurrahman Akbaba Cebeloğlu’na kitap ve Tarihi UZUNOLUK dergisini takdim etti.

 

Miyabb Genel Başkanı Ebru Sema Akkurt yaptığı kısa açıklama şu ifadeleri kullandı; Sayın Cebeloğlu teşkilat kariyerinde önemli bir isim. Görev aldığı, Ülkemizin her ilinde ve noktasında başarısından övgü ile söz edildiğini işittik Kahramanmaraş’ımız İçin büyük bir kazanım.

 

Medya İnternet Yayıncıları Basın Birliği olarak emniyet mensuplarımızın zorlu görevlerinde her zaman yanındayız. Emniyet Müdürümüz Salim Cebeloğlu’na ev sahipliği için şahsım ve birliğim adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte şehrin tanıtımı ve asayişi noktasında sık sık bir araya geleceklerini belirtti. “

 

Son derece samimi bir ortamda yaklaşık bir saat süren ziyarette Emniyet müdürü Cebeloğlu ziyaret için MİYABB Başkanı Ebru Sema Akkurt ve yönetimine teşekkür ederek,bundan sonra da sizlerle daha sık istişare halinde olacağız" dedi.