Hastane Müdürümüz Fatih Deniz'in Covid 19 Tedavi Süreci Evde Devam Edecek

İlçemiz Devlet hastanesi müdürü ve ilçemizin sevilen siması Fatih Deniz'in hastanede uzun süren Covid 19 tedavi sürecinin hastane bölümü tamamlandı,tedavisine evde devam edileceği öğrenildi.

Bugün itibari ile hastanedeki tedavi süreci tamamlanarak evine geçen Fatih Deniz Müdürümüz bir süre daha evinde dinlenerek süreci tamamen atlatması bekleniyor.

Hastane süreci tamamlanan ve testi Pozitif'ten Negatife dönen hastanemizin sevilen genç ve idealist müdürü Fatih Deniz sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında dua ve destek verenlere teşekkür etti,vatandaşları ise virüse karşı tedbirli olması konusunda uyardı.

Fatih Deniz Müdürümüzün mesajını aynen yayınlıyoruz "Zorlu covid 19 tedavi sürecinin hastane kısmını rabbime şükürler olsun tamamladık. Bu süreçte özellikle aileme, hastane başhekimimiz sayın Ahmet Bora Gül' e, başhekim yardımcısı Ali Muharrem Erzurum' a, dahiliye uzmanı Muhammet beye, tüm sağlık çalışanlarına, gerek telefonla gerekse mesaj ile bize destek veren tüm dostlara şükranlarımı sunuyorum"diyen Müdür Deniz,mesajını "Lütfen #MaskeMesafeTemizlik kurallarına uyalım kendimiz ve tüm sevdiklerimiz için"çağrısında bulunarak tamamladı.

Bizde www.turkoglugundem.com yayın kurulu olarak her zaman topluma faydalı bir yönetici ve insan olarak tanıdığımız
Fatih Deniz Müdürümüze büyük geçmiş olsun temennilerimizle acil şifalar diliyoruz.

www.turkoglugundem.com /HABER - SAĞLIK