Kahramanmaraş 1.Amatör Ligde Başlama Vuruşunu Güvenç,Boz,Okumuş ve Karaoğlan yaptı.

Pandemi nedeniyle oynayamayan Amatör lig müsabakaları uzun bir aradan sonra büyük bir katılımla başlatıldı.

Batıpark Arenadaki sezon açılışına  TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç,Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz,Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ,Taban birliklerinin başkan ve yöneticileri ile kulüp yöneticileri,sporcular ve taraftarlar katıldı.

Kahramanmaraş 1.Amatör Ligde Başlama Vuruşunu Güvenç,Okumuş,Boz  ve Karaoğlan yaptı.

İlimizde 3 grup halinde 31 takımın mücadele edeceği Kahramanmaraş 1.Amatör Lig açılış maçı olan Büyüksır - Uludazspor arasında oynanan müsabakanın başlama vuruşunu  Güvenç,Okumuş,Boz  ve Karaoğlan yaptı.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celaleddin Güvenç,Gençlik ve Spor il müdürü Cemil Boz, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,ASKF Başkanı Ekrem Karaoğlan ve ve Protokol Üyeleri karşılaşma öncesi sporculara başarılar dileyerek, sezonun ilk düdüğü çalınan 1. Amatör ligin hayırlı olması temennisinde bulundular.

ASKF Başkanı Karaoğlan spor ve sporcunun dostları olan Vekil Güvenç,Başkan Okumuş,il müdürü Boz ile Taban birliklerinin başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

www.turkoglugundem.com  / HABER - SPOR