Güvenç ilçemizde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Türkiye Büyük millet meclisi içişleri komisyonu başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalelettin Güvenç ilçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi ve incelemelerde bulundu.

Güvenç ilçemiz ziyaretleri kapsamında Kahramanmaraş vali Yardımcısı ve ilçemiz Kaymakam vekili Mahmut Hersanlıoğlu,Belediye başkanı Osman Okumuş,Ak parti ilçe başkanı Av.Feyzettin Okumuş,teşkilatlar ile birlikte çok sayıda ziyaret gerçekleştirirken Türkoğlu Belediyesinin yaptığı ve devam eden projeleri ile Organize sanayi ve Meslek yüksek okulunda da incelemelerde bulundu.

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş AK Parti Milletvekili Celalettin Güvenç AK Parti ilçe Başkanlığına seçilen Feyzettin Okumuş ,İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Hayat S. Özaktürk Ünlü ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Ramazan Orçan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak,başarılar diledi.

Güvenç'in sabah saatlerinde başlayan ziyaretleri ve incelemeleri akşamın ilerleyen saatlerinde sona erdi.

Güvenç ziyaretleri sonunda icraraatları,hizmetleri ve çalışmaları nedeniyle Belediye Başkanı Osman Okumuş'a ve sanayi yatırımcılarına teşekkür etti.

Güvenç'e Türkoğlu ilçemizi ziyaretlerinde İl Kadın kolları başkanı Gül Çitil Okur,İl başkan yardımcıları Ali Köfte ve Av.Necmettin Sertpolat eşlik etti.

www.turkoglugundem.com / HABER - SİYASET