Gençlerbirliği'nden Başkan Okumuş 'a TEŞEKKÜR

Kahramanmaraş Uğur Nihat Bozdağ 1.Amatör liginde Türkoğlu ilçemizi temsil edecek olan Türkoğlu Gençlerbirliği spor kulübünden Belediye başkanı Osman Okumuş 'a desteklerinden dolayı teşekkür açıklaması yapıldı.

Türkoğlu Gençlerbirliğispor sayfasından yapılan teşekkür açıklamasına şu ifadeler yer aldı.

"2021-2022 sezonunda 1. Amatör kümede ilçemizi temsil edecek Türkoğlu Gençlerbirliği Spor Kulübümüz yeni sezonda oynacağı ev sahibi maçlar için, geçen sezon Türkoğlu Belediyemiz tarafından Bal ligi standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş olan Beyoğlu Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunun Belediye Başkanımız Osman Okumuş'un sınırsız destekleriyle 21 Kasım da oynanacak olan , ilk ev sahipliğini yapacağımız maç için hazır hale getiriliyor.

Spora sporcuya yaptığı destekleriyle her zaman adından söz ettiren Sayın Belediye Başkanımız Osman Okumuş'a Türkoğlu gençliğine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz"denildi.

Türkoğlu Belediye başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret eden Gençlerbirliğispor Kulübü Başkanı Dr.Ali Muharrem Erzurumlu ve Yönetim Kurulu, kulübe yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

www.turkoglugundem.com / HABER - SPOR