Başkan Avşaroğlu'nun Covid 19 Testi Pozitif Çıktı

Dulkadiroğlu AK Parti ilçe Başkanı Şahin Avşaroğlu 'nun koku kaybı ve bel ağrısı nedeniyle tedbiren gittiği hastanede yapılan Covid 19 Testinin Pozitif Çıktığı Açıklandı.

Kahramanmaraş'ta Pandemi sürecinde Vali Ömer Faruk Coşkun,Kahramanmaraş Milletvekili Av.Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör,Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,Büyük Birlik Partisi GİK üyesi ve il başkanı Bilal Odunkıran,İYİ Parti il başkanı Av.Ahmet Çabukel,Saadet Partisi il başkanı Erkan Pınarbaşı,Siyasi partilerin bazı ilçe başkanları ile bazı kurum amirlerinin Covid 19 testlerinin Pozitif çıktığı bilinirken son olarak ise,Ak Parti Dulkadiroğlu ilçesinin çalışkan ve başarılı başkanı Şahin Avşaroğlu'nun yapılan Covid 19 testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Sevilen ve başarılı ilçe başkanı Avşaroğlu'nun Covid 19 testinin Pozitif çıkmasının ardından dostları ve sevenleri sosyal medya sayfalarından paylaşımlar yaparak dualar istediler.

Bizde www.turkoglugundem.com yayın kurulu olarak Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Şahin Avşaroğlu'n'a büyük geçmiş olsun temennilerimiz ile acil şifalar dileğimizi iletiyoruz.

www.turkoglugundem.com / HABER - SAĞLIK