Başkan Okumuş ve meclis'ten,merhum Milletvekili İmran Kılıç'a VEFA

Bugün düzenlenen AK Parti grup toplantısın ardından, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'un başkanlığında 2021 yılının son Aralık ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Türkoğlu Belediyesi 2021 yılı Aralık ayı olağan Meclis kararı ile Çobantepe mahallesinde bulunan ve geçtiğimiz günlerde hizmete açılan sosyal tesislerin adının 'İMRAN KILIÇ SOSYAL TESİSLERİ' olmasına, Belediye Başkanı Osman Okumuş ve Meclis üyeleri tarafından oy birliği ile karar verildi.

Kamuoyu tarafından VEFA olarak değerlendirilen ve merhum Milletvekili İmran Kılıç'ın isminin yaşatılması kararı ile ilgili olarak Türkoğlu Belediyesi Başkanı Osman Okumuş yaptığı değerlendirme de şunları söyledi.

"Türkoğlu Belediye Meclis salonunda gerçekleşen toplantımızda, geçtiğimiz günlerde vefat eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz merhum İmran Kılıç’ ın ruhuna ithafen Kuran-ı Kerim okunarak, dualar edildi.

Sonrasında ise vekilimizin hatırasını yaşatacak Türkoğlu İlçemiz Çobantepe Mahallesinde bulunan sosyal tesisimize 'İmran KILIÇ Sosyal Tesisleri' adı verildi.

Alınan kararlar, ilçemize Şehrimize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olsun"dedi.

www.turkoglugundem.com  / HABER  - GENEL