Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör beraberindeki heyetle ilk olarak Türkoğlu belediyesinde başkan Osman Okumuş'u ziyaret ederek, belediye meclisi toplantı salonunda basına kısa birer değerlendirmede bulundular.

BAŞKAN GÜNGÖR ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Başkan Güngör'ü Belediye hizmet binası girişinde Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş,Ak Parti ilçe Başkanı Veli Ünlü,MHP ilçe Başkanı Mustafa Ardıç,Ak Parti Kadın kolları başkanı Hidayet Kardaş,Belediye meclisi üyeleri ve kurum amirleri ile Personeller karşıladı.

Karşılamada Başkan Güngör'e çiçek takdim edildi.

BELEDIYE MECLİSİNDE TOPLANTI

Belediye Meclisi toplantı salonunda Başkan Okumuş konuşmasında Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör ve misafirlere teşekkür ederek,ilçemiz için güzel projelere imza atacaklarını söyledi.

Başkan Güngör ise kaynak sorunlarının olmadığını,ilimizde ve Türkoğlu ilçemizde birlikte güzel hizmetler ve çalışmalar yapmanın gayretinde olacaklarını ifade ederek,başkan Okumuş'a yapılan çalışmaları için teşekkür etti.

Başkan Güngör ve beraberindeki heyet Türkoğlu

Belediyesi ziyaretinin ardından belediyeye ait düğün salonunda belediye meclisi üyeleri ve  muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi ve sorunları dinleyerek soruları cevaplandırdı.

TÜRKOĞLU PROĞRAMINA KİMLER KATILDI

Başkan Hayrettin  Güngör'e Genel sekreter Rüstem Keleş,Kaski Genel Müdürü Ahmet Kavak,Genel sekreter yardımcısı Nihat Yıldız,Kaski Genel Müdür Yardımcısı Sinan Çeçen,Daire başkanları Fatih Türkmener,Fatih Bülbül,Melike Özdemir,Emrah Hatunağlu,Halil İbrahim Duran,şube müdürleri,Kaski Türkoğlu şube müdürü Fatih Mehmet Güneş eşlik etti.

Başkan Güngör ve beraberindeki heyetin ilçedeki yatırım ve yapılan çalışmalarla ilgili incelemeleri devam ediyor.

Türkoğlu Gündem   / Özel HABER