Başkan Güngör 'den Ak Parti Türkoğlu Teşkilatına ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör,Büyükşehir belediyesi meclis üyesi Hanifi Toptaş ile birlikte Türkoğlu ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Güngör'ü Ak Parti ilçe başkanlığında ilçe başkanı Av.Feyzettin Okumuş,Belediye başkan yardımcısı Ahmet Nar,önceki dönem kadın kolları başkanı ve belediye meclisi üyesi Hidayet Kardaş, İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Süheyla Özaktürk ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Orçan ile ilçe yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Başkan Güngör ilçemizde Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe teşkilatını ziyaret ederek görevlerine yeni seçilen Av.Feyzettin Okumuş,Gençlik kolları ilçe başkanı Ramazan Orçan ve Kadın kolları başkanı Süheyla Özaktürk 'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaretle ilgili kısa bir değerlendirme de bulunan başkan Güngör şunları söyledi."AK Parti Türkoğlu ilçe başkanlığına seçilen Feyzettin Okumuş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Süheyla Özaktürk ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Orçan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik"dedi.

Ak Parti ilçe başkanı Av.Feyzettin Okumuş ise başkan güngör'ün ziyareti ile ilgili olarak şunları söyledi "ilçe Başkanlığımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve Büyükşehir Meclis Üyemiz Hanifi Toptaş'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum"dedi.

Başkan Güngör ziyaretin anısına yeni seçilen başkanlara hediye takdiminde bulundu.

www.turkoglugundem.com /HABER - SİYASET