AK Parti Türkoğlu Kadın kollarında Nöbet Değişimi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Türkoğlu İlçe Kadın Kolları Başkanlığında bugün devir-teslim töreni gerçekleştirildi.

Ak Parti Türkoğlu ilçe kadın kolları başkanlığı görevini dört yıldan bu tarafa büyük bir özveri ve gayretle yürüten Hidayet Kardaş İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini Hayat Ünlü 'ye devretti.

Kadın Kolları ilçe başkanlığı devir-teslim töreni Kadın kolları Kahramanmaraş il başkanı Gül Çitil Okur,Ak Parti Türkoğlu İlçe Kordinatörü Yavuz Selim Kütükçü,Ak Parti ilçe başkanı Av.Feyzettin Okumuş ,Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nar,ilçe gençlik kolları başkanı Ramazan Orçan,önceki dönem ilçe Başkanı Veli Ünlü,İl Kadın Kolları Türkoğlu İlçe Koordinatörü Ayfer Çerçi ve Teşkilat Başkanı Hatice Şekkeli,ilçe ve kadın kolları yönetim kurulu üyelerinin katılımları ile gerçekleştirildi.

Devir-Teslim töreninde ilk konuşmayı ilçe Başkanı Av.Feyzettin Okumuş yaptı.

Başkan Av.Okumuş yaptığı konuşmasında şunları söyledi "Bugün burada ilçemiz kadın kolları başkanlığı görevini başarılı ve büyük bir özveri ile çalışarak yapan Hidayet Kardaş başkanımızın,Hayat Ünlü başkanımıza görevi devir-teslimini gerçekleştiriyoruz,Hidayet başkanımıza şükranlarımızı sunarak Hayat Ünlü başkanımıza başarılar diliyorum"dedi.

Başkan Av.Okumuş bundan sonrada aynı şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz,partimize üye artışı noktasında çok iyi noktadayız,bizlere çalışmalarımızda her zaman destek veren Belediye Başkanımız Osman Okumuş 'a ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz"dedi.

"Türkoğlu bizim üçüncü metropol ilçemizdir, burası bizim için çok önemlidir,buradaki çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz"diyen
Ak Parti Kahramanmaraş il kadın kolları başkanı Gül Çitil Okur 'da yaptığı konuşmasını şöyle sürdürdü "Başarılı bir şekilde görevini tamamlayarak bugün yeni başkan olarak atanan Hayat Ünlü'ye devreden Hidayet Kardaş'a partimize önemli katkıları için teşekkür ediyoruz,bundan sonrada tecrübelerinden istifade edeceğiz,göreve yeni atanan İlçe Kadın Kolları Başkanımıza görevindemuvaffakiyetler diliyorum,çünkü vakit Türkoğlu ve daha çok çalışma vaktidir" dedi.

Devir-teslim töreninde konuşan Kadın kolları ilçe başkanı olarak atanan başkanı Hayat Ünlü ise yaptığı konuşma da şunları söyledi "Öncelikle her zaman başarılı ve özverili çalışmaları bizlere örnek olan Hidayet Kardaş başkanımıza çok teşekkür ediyorum,bundan sonra da tecrübelerinden istifade edeceğiz ,davamız için,reisimiz için,partimiz için çalışmalarımıza hiç durmadan devam edeceğiz"dedi

Devir-teslim töreninde son konuşmayı ise dört yıl süre ile ilçe kadın kolları başkanlığı görevini başarı ile yerine getiren Hidayet Kardaş yaptı.

"2002 'den bu tarafa Reisimizin yanında ve partimizin içerisinde görev yapıyoruz:son dört yıl'da ilçemizde ilçe kadın kolları başkanı olarak gece-gündüz,her şartta görev yaptık,dün olduğu gibi,bugünde,yarında çalışmaya devam edeceğiz,bu süreçte başta belediye başkanımız olmak üzere,ilçe başkanıma,yönetimime ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum,durmak yok yola devam diyorum"dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Kadın kolları Kahramanmaraş il başkanı Gül Çitil Okur ile İlçe Başkanı Av.Feyzettin Okumuş,görevi devreden Hidayet Kardaş'a ve yeni başkan Hayat Ünlü'ye çiçek takdiminde bulundular.

www.turkoglugundem.com / HABER - SİYASET